בר לאירועים


אה לה לאה – חברה להפקת אירועים – לוקחת אחריות גם על דוכני המשקאות במקום האירוע.

שני סוגים של בר לאירועים מוצעים על ידי הצוות של אה לה לאה: בר קפה ובר אלכוהול.

במסגרת בר לאירועים שהוא בר קפה יוכלו ליהנות מוזמני האירוע ממבחר רחב של סוגי קפה בניחוח של בית קפה אותנטי. כל שלבי ההכנה של הקפה נעשים בדוכן בר לאירועים לעיניי האורחים – טחינת הקפה, ערבובו עם מרכיבים אחרים כמו חלב, קצף וסוכר, מזיגתו והגשתו.

 

בר אלכוהול לאירועים

לחץ לתפריט האלכוהול

בר אלכוהול

לחץ לשירותים נוספים

לחץ להתרשמו מבר הקפה הייחודי

תפריט הקפה במסגרת בר לאירועים כולל סוגי קפה נפוצים הנהוגים בשתייה לאורך כל שעות היום ובכל העונות. כאלו הם הקפה ההפוך המוצע על ידי אה לה לאה בשלושה צבעים, משקה הנס קפה הקלאסי וכמובן שוקו ותה בטעם רגיל ובטעמים שונים אשר בר לאירועים המציע שתייה חמה לא יהיה שלם בלעדיהם.
עוד מציע בר לאירועים של אה לה לאה משקאות חמים ייחודיים יותר ותוספות מעניינות – קפה לאטה המשלב מנת אספרסו בתוספת חלב, משקה מקיאטו המבוסס גם הוא על קפה אספרסו אך הפעם מגיע זה האחרון עם חלב מוקצף, אייריש קופי שהוא קפה מעורבב עם ויסקי משובח, וגם קפוצ'ינו בעל שלוש

שכבות של חלב, אספרסו וקצף וכן קפה אספרסו קצר או ארוך.
התוספות המעניינות המוגשות על דוכן בר לאירועים הן קרמים טעימים כמו אייריש קרים וקרם קרמל, ותוספות טעם כמו מקלות קינמון, סוכר וממתיקים.

חשוב לציין שבהגשה של בר לאירועים יכולים האורחים לבחור בחליטה ריחנית מתוך מבחר החליטות של אה לה לאה – למון גראס ולואיזה, נענע, גרניום ומליסה, כאשר כל החליטות מופקות מעלים טריים.

מתוך בר לאירועים המציע משקאות אלכוהוליים יוכלו אורחי אה לה לאה לבחור משקאות טעימים, עממיים או מיוחדים מתוך תפריט עשיר במיוחד של שייקים, קוקטיילים ומשקאות פונץ': תפריט השייקים והקוקטיילים כולל פרישייק טבעי בתערובת ליקרים ועשבי תיבול בטעמים שונים, שיפודי פירות באלכוהול, וקוקטיילים מעוצבים של פירות טריים.
במסגרת בר לאירועים של פונץ' מוגשים משקאות כמו קפרנייה – פונץ' על בסיס קאשאסה, קוקטייל ים תיכוני – המבוסס על עארק, סנגרייה – פונץ' המשלב יין אדום, מרטיני תפוחים מתוק וסקרודרייבר המבוסס על וודקה.

קטגוריות: הפקות ארועים

תגיות:

footer

תגובות (1)

Jason frank

1 ביולי, 2012 | בשעה: 15:12    


To whom it may concern
I am looking for work as a barman
My name is jason Frank im 30 years old, Live in tel aviv originally from australia, i speak fluent hebrew
I have many years experience in catering from the bar to waitering to a chef for several years

I have a car for transport if needed

please feel free to contact me on 054 727 3118

many thanks

Jason Frank

הוסף תגובה!

שם*         

אימייל *   

אתר