בר אלכוהול לאירועים


שירותי בר אלכוהול לאירועים של אה לה לאה מתאימים לכל הזדמנות חגיגית, ולכל מתחם בו נערכים האירועים; בהיותו של בר אלכוהול לאירועים נייד וניתן להעברה בקלות ממקום למקום, הוא מתאים לכל אירוע בשטח פתוח ובחיק הטבע ולכל הזדמנות חגיגית במתחמים סגורים.

בר אלכוהול לאירועים של אה לה לאה

בר אלכוהול לאירועים של אה לה לאה מציע שני תפריטים עיקריים: תפריט פתיחה ותפריטי פונץ' אלכוהולי –
תפריט הפתיחה כולל פרישייק המבוסס על פירות טבעיים המעורבבים עם ליקרים ועשבי תיבול, שיפודי פירות שנטבלו באלכוהול וקוקטיילים מעוצבים מפירות טריים. כל המשקאות הכוללים פירות מבוססים על פירות טריים ונקיים שנחתכים לעיני האורחים ומוגשים על הבר לאורך כל האירוע.
תפריט פונץ' של בר אלכוהול לאירועים כולל משקאות כגון קפרנייה, קוקטייל ים תיכוני, סנגרייה, מרטיני תפוחים, סקרודרייבר ועוד: הקפרנייה הוא פונץ' אלכוהולי המבוסס על קאשאסה, קוקטייל ים תיכוני כולל פונץ' אלכוהולי על בסיס עראק, הסנגרייה מבוססת על יין אדום ומרטיני תפוחים – על וורמוט לבן. סקרודרייבר הוא פונץ' אלכוהולי המבוסס על וודקה.
עוד בתפריט בר אלכוהול לאירועים של אה לה לאה קוקטיילים צבעוניים, מרגריטות קפואות, דאקירי, קוקטיילים קטנים, שנאפס וליקר. באה לה לאה ישמחו גם להגיש משקאות פונץ' למפזזים על רחבת הריקודים כמו צ'ייסרים ושוטים להקפצה.
בר אלכוהול לאירועים של אה לה לאה עשוי להתאים לכל סוגי האירועים החל מחתונות ומסיבות בר מצווה ובת מצווה וכלה בימי הולדת, מסיבות גיוס ושחרור, כנסים וימי עיון.
חשוב לציין כי האחראים על הכנת והגשת המשקאות מגיעים בלבוש הולם ומראהו של בר אלכוהול לאירועים נקי ולבן וניתן להזמנה במבחר אורכים לפי טעם הלקוח. עיצוב הבר ובחירת התפריט מותאמים לאופי האירוע , התקציב וטעם הלקוח.

בר אלכוהול לאירועיםבר אלכוהול

קטגוריות: בר אלכוהול

תגיות:

footer

תגובות

אין תגובות

הוסף תגובה!

שם*         

אימייל *   

אתר